İş

Kayseri Kariyer Merkezi iş kapısı oluyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’de Lider Dr. Sosyal ve gönüllü belediyeciliğe yönelik hizmetlerini özveriyle yürüten Büyükşehir Belediyesi’nin istihdamın temeli olan ve aynı zamanda danışmanlık hizmeti de veren Kayseri Meslek Merkezi, Memduh Büyükkılıç liderliğinde Kayseri’de stant açtı. Vatandaşlara daha fazla yardımcı olmak ve iş istihdamı sağlamak amacıyla tarihi Kayseri Kalesi. Kayseri halkına aktif olarak hizmet veren Kayseri Meslek Merkezi vatandaşları, birçok bilgi edindiklerini ve bundan faydalandıklarını ifade ettiler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kayseri Meslek Merkezi Başkanı Kenan Tosun, Kayseri İşgal olarak hem iş arayanlara hem de tercih seviyesinde olan gençlere katkı sağlamak amacıyla tarihi Kayseri Kalesi’nde stant açtıklarını, standının büyük ilgi gördüğünü söyledi.

“Tarihi Kayseri Kalesi önünde ofisimizi açtık. Vatandaşlara kendimizi biraz daha tanıtmak adına. Onlara çok daha faydalı olacağımızı düşündük ve üniversite tercihinin en değerli dönemlerinden birindeyiz. Gençlerimiz için Kayseri Meslek olarak hem iş arayanlara hem de tercih aşamasında olan gençlerimize nasıl katkı sağlayabiliriz diye düşündük ve bir haftalığına bu bölgede ofisimizi açtık. Sağolsunlar şu anda vatandaşlarımız da çok ilgili, genç mi iş arayan mı diye hep soru soruyorlar. Elimizden geldiğince aradıkları meslekleri pekiştirmeye çalışıyoruz. Bizim için eğlenceli. Kayseri İşgali açılalı 1.5 yıl oldu, hatta tahminimizin de ötesinde ilerledi. Güven çok değerli, biliyorsunuz hem iş arayanlar hem de patronlar açısından şehrimize katkı sağlamak istiyoruz” dedi.

“ÜCRETSİZ HİZMET VERİYORUZ”

1500’den fazla kişiye istihdam sağladıklarını belirten Tosun, “İnsanlar bize güvenle geliyor. Bu memnuniyeti tabi ki kalitemizi her geçen gün artıran firmalardan da alıyoruz. Aslında çok değerli olan ücretsiz bir hizmet sunuyoruz. Şu anda 1.500’den fazla istihdam sağladık, bu da bizi memnun ediyor. Çünkü insanlar memnun olunca biz de yaptığımız işten keyif alıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu