Haber

Ceza, yaz sezonuna Kuşadası’nda muhteşem bir konserle veda etti.

Kuşadası yaz sezonuna rap müzik sanatçılarından Ceza’nın sahne aldığı muhteşem bir konserle veda etti. Kuşadası’ndan binlerce kişinin akın ettiği konserde sevilen şarkılarını seslendiren Ceza, dinleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşattı.

Kuşadası Belediyesi tarafından İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda yaza veda konseri düzenlendi. Konserde rap müziğin sevilen ismi Ceza sahne aldı. Kuşadalıların yoğun ilgi gösterdiği konseri, Belediye Başkanı Ömer Günel, Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan ve Özgür Batçıoğlu da izledi. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Ceza, ‘Yerli Plaka’, ‘Fark Var’, ‘Neyin Var’, ‘Holokost’ gibi sevilen şarkıları Kuşadalılar için seslendirdi. Söylediği hareketli şarkılarla meydanı dolduran binlerce kişiyi coşturan Ceza, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Kuşadası’nda sahne almaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Ceza, “Bugün sizlerle yaza veda konserinde buluştuk. Kuşadası’nda mükemmel bir atmosfere şahit oldum. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e teşekkür ediyorum.” – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu