Yaşam

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Terzi 2. Sezonu 28 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda Netflix’te olacak.

Güçlü oyunculuğu ve etkileyici hikayesiyle heyecanı doruklarda bırakan Netflix. Terzi ‘nin 2. dönem tarihini tanıtım fragmanı ile duyurdu. İlk dönemini nefes kesen bir finalle noktaladı. Terzi,28 Temmuz’da yeni sezonuyla seyirciyle buluşacak.

oynadığı Çağatay Ulusoyüstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Olgun YıldırımVe Şifanur Gülgibi popüler isimlere yeni sezonda Berrak Tüzünataçda dahildir. Cem Karcıyönetmenliğini yaptığı, senaryosunu yazdığı Rana MamatlıoğluVe Bekir Baran Sıtkıtarafından yazılmıştır Terzi2. sezonunun 2. sezonu 28 Temmuz’da tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

Terzi 2. Dönem Hakkında:
Esvet’in hayatından çıkışı Peyami’de büyük bir acı ve öfkeye neden olur. Dimitri her şeyi geride bırakarak Esvet’in yanında olmaya hazırdır. İçinde bulunduğu çaresizlik ve acıyla bambaşka bir insana dönüşen Peyami’nin hayatına giren Cemre, bu dönemde onun en büyük bela ortağı olurken, Peyami annesiyle ilgili gerçeğe adım adım yaklaşır. .

Müdür:Cem Karcı

senaristler:Rana Mamatlıoğlu & Bekir Baran Sıtkı

Oyuncular:Çağatay Ulusoy (Peyami), Salih Bademci (Dimitri), Şifanur Gül (Esvet), Olgun Şimşek (Mustafa), Ece Sükan (Suzi) ve Berrak Tüzünataç (Cemre) ve Evrim Alasya (Kiraz)

Üretici:Onur Güvenatam

Üretim şirketi:OGM Resimleri

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

derinceajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu